YUSUF GÜNEY FAN
SİTEMİZDEKİ İÇERİKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN ÜYE OLUNUZ
Fıkralar Yusufz
YUSUF GÜNEY FAN
SİTEMİZDEKİ İÇERİKLERİ GÖREBİLMEK İÇİN ÜYE OLUNUZ
Fıkralar Yusufz
YUSUF GÜNEY FAN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

YUSUF GÜNEY FANLARININ BULUŞTUĞU ALAN

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Fıkralar

3 posters
YazarMesaj
Şeker Kız =)
MODERATÖR
MODERATÖR
Şeker Kız =)

Rep Gücü : 51
Rep Puanı : 0

Fıkralar Empty
MesajKonu: Fıkralar   Fıkralar Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 11:40 am

Kurusun

Bir gün doktorlar, tımarhanede yaptıkları araştırmada en akıllı deliyi seçeceklermiş. Bir gün delilerden biri bahçede bulunan havuza düşmüş ve boğulmak üzereymiş. Delilerden biri havuza düşen arkadaşını kurtarmaya çalışmış. Bunu gören doktorlar arkadaşını kurtaran deliyi yanlarına çağırmışlar ve "seni en akıllı seçiyoruz" demişler. Doktorlardan biri: "Peki kurtardığın arkadaşını çağır da sana teşekkür etsin" demiş. Deli: "Gelemez ki!" Doktor: "Neden gelemezmiş?" Deli: "Çünkü kuruması için onu astım!"
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Gözlerim bozuk

Göz doktoru: - Şu tablodaki harfleri okur musunuz? Cafer: - Siz bana okur musunuz? Benim gözlerim bozuk da..
-----------------------------------------------------------------------------------------------
Ümmed-i Muhammet

Ali Mısır'da okuyan bir öğrenci. Sınavlar bitmiş ve yaz tatiline girecekler.. Babası Ali'ye telefon eder ve sınavların nasıl geçtiğini sorar. Ali de bilmediği halde "çok iyi geçti" der ve bunu üzerine babası onu İstanbul'a işlerinde yardım etmesi için çağırır. Ali gidecektir İstanbul'a ve arkadaşına son olarak şöyle der; "Ahmet sen notlarımı öğrenirsin ve beni ararsın. Eğer telefona babam çıkarsa Muhammed'in Ali'ye selamı var dersin; ben anlarım bir tane zayıfım olduğunu." Ahmet notları öğrenir ve arar. Telefona babası çıkar ve Ahmet şöyle der: - Amcacım Ali'ye söyle ona bütün Ümmed-i Muhammed'in selamı var...
Temel ve Maymun

Nasa uzay üssünde yeni bir deneme yapılıyormuş. Gönüllü başvuranlar arasından Temel, astronot adayı olarak seçilmiş. Ön elemede oldukça sıkı testleri geçen Temel; 3 aylik ikinci bir eğitim ile iyi bir astronot olabilmiş. Beklenen an gelmiş ve Temel bir maymunla birlikte uzay mekiğine binerek havalanmış. Atmosfer aşıldıktan sonra Temel'in ilk işi; kendisine sıkı sıkıya söylenildiği gibi zarfları açıp maymunun ve kendisinin görev kartlarını okumak olmuş. Maymunun görevleri: "Yerküre ile bağlantıyı sürekli kontrol altında tutmak; her 2 saatte bir yörüngedeki sapmaları ayarlamak; füze içindeki hava basıncı, ısı, iletkenlik değerlerini aşağıya bildirmek; yakıt harcamasını ve motorların sırasını belirlemek..." diye devam ederken; okumaktan sıkılan Temel, kendi görev kartını açmış : "Maymunu iyi besle!"
http://sanal-dunyamiz.yetkinforum.com
Kadir
KURUCU
KURUCU
Kadir

Takımınız : Fıkralar 3cfc6cbe9b5f994873e98f5d8805462f
Rep Gücü : 5020168
Rep Puanı : 3

Fıkralar Empty
MesajKonu: Geri: Fıkralar   Fıkralar Icon_minitimeSalı Mayıs 19, 2009 2:42 pm

TEŞEKKÜRLER
https://yusufguney.canadian-forum.com